Важливо знати: як діяти в епіцентрі епідемії

поділитись
Інструкція, яка повинна бути під рукою у кожного

Спалах небезпечного вірусу, який почав атакувати українців в останні місяці, вимагає чітких і правильних дій. Медики опублікували просту інструкцію, для кожного, хто зіткнувся зі спалахом кору.

Захворювання передається повітряно-крапельним шляхом, особливо велика небезпека таїться в закритих приміщеннях, які рідко провітрюють. Зменшити ризик зараження допоможуть дотримання температурного режиму, провітрювання, вологе прибирання, проведення дезінфекції."При виявленні хворого, обов'язково визначається кількість осіб, з якими він контактував і проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи, у тому числі і вакцинація", - заявляє експерт.Важливий момент, яким не можна нехтувати - вакцинація. За графіком щеплення проти кору, краснухи та паротиту вакцина вводиться дитині двічі: у віці 12 місяців і в 6 років.Медики стверджують, що під час спалаху робити щеплення можна. Це набагато відповідальніше, аніж ігнорування хвороби: можуть виникнути такі ускладнення як менінгіт, енцефаліт, пневмонія, пієлонефрит. У 25% не лікувався менінгоенцефаліт викликає смертельні випадки, відзначають фахівці. Вагітним загрожує ранній викидень і ураження плода.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як українська екс-чиновниця блиснула розумом і закликала відмовитися від традиційної медицини на користь гомеопатії.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
спалах, кір, епідемія, інструкція, інфекція, вакцинація
Вибір редакції, Суспільство
23.02.2018
Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко подарував свої лижі музею
0
0
12:28 23.02.2018
Українці мають повністю перейти на біометрику до 2020 року
1
0
10:55 23.02.2018
Поки що розслаблятися рано, тим більш ховати пуховики
0
0
10:06 23.02.2018
Кордони та перелік районів, населених пунктів тимчасово окупованих територій на Донбасі визначатиме Президент України за поданням Міноборони України
0
0
08:55 23.02.2018