Соловйов озвучив новий фейк про Україну

Головний пропагандист Росії видав черговий безглуздий фейк про українців. За словами Володимира Соловйова, жителі України нібито масово знищували кримчан у Корсунь-Шевченківському (Черкаська область. — Ред.) у період захоплення Криму Росією.

Про це скандальний ведучий повідомив в ефірі своєї програми на телеканалі "Росія 1", коментуючи події Майдану і анексію Криму.

"На Майдані вбивали ви! В Корсунь-Шевченківському кримчан вбивали ви! І те, що Крим пішов від ваших покидьків, — не треба було намагатися "потяга дружби" з бандерівцями відправляти!", - обурено верещав ведучий в обличчя українському дипломату Вадиму Трюхану, який розповідав перед цим, що саме Росія відповідальна за війну в Україні.

Відзначимо, що в Росії активно поширюється міф про те, що 20 лютого 2014 року в Корсунь-Шевченківському нібито влаштували масові розправи над кримчанами, які поверталися з "антимайдана".

Ще один популярний фейк серед путінських "шанувальників" про потяги з українськими націоналістами. По ідеї, їх нібито масово звозили на півострів для недопущення його захоплення Росією.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Обидві ці легенди росіяни навіть висвітлюють у своїх пропагандистських фільмах.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", росіяни і українці більше не один народ, при чому вже давно, як мінімум, останні 25 років після розвалу СРСР.

Таку думку висловив російський письменник Борис Акунін (Григорій Чхартішвілі) під час публічної дискусії з головним редактором радіостанції Эхо Москвы Олексієм Венедиктовим.

Він зазначив, що "один народ чи не один народ" залежить від часу, від умов, в яких живуть люди.

Також портал повідомляв про те, що в Росії не покажуть британсько-французьку кінокомедію "Смерть Сталіна".

Як повідомляє Міністерство культури РФ, вихід якого на екрани країни був запланований на 25 січня 2018 року. Однак відомство відкликало прокатне посвідчення у фільму.

У объяснительном документі зазначено, що посвідчення було відкликано у зв'язку з "виявленням при публічній демонстрації фільму матеріалів, що містять інформацію, поширення якої заборонено законодавством Російської Федерації".