Російська спецслужба ФСБ лише за останній місяць направила в Україну три диверсійні групи для здійснення терактів і вбивств громадських і політичних діячів.

Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак на брифінгу в Києві.

"ФСБ РФ продовжує направляти на українську землю диверсійні групи для вчинення терористичних актів на нашій території. Головними цілями є стратегічні об'єкти життєзабезпечення, інфраструктури, так само ставиться мета - вбивство окремих суспільно-політичних діячів", - зазначив Грицак.

За словами очільника СБУ, кроваві плани ворога спрямовані на " яскраві особистості, причому незалежно - з влади чи опозиції". Метою цих розправ є широкий громадський резонанс.

Грицак також повідомив, що спецслужба запобігла кільком таким терактам.

"Зокрема, у Харкові 17 липня ми затримали керівника і головного виконавця-організатора такої групи, яку підготувало Головне управління Генштабу ЗС РФ. Вони отримали завдання виконати вбивство кількох громадських та державних діячів України", - уточнив Грицак.

Кого саме планували вбити терористи, гочільник СБУ не уточнив, зіславшись на те, що зазначені особи не дали дозволу на оприлюднення своїх даних.

"Ми маємо оперативну інформацію щодо подальшої ескалації розвідувально-терористичної діяльності російських спецслужб на території нашої держави. Підривна діяльність проявляється у внутрішній дестабілізації, в роботі диверсійних розвідувальних груп, в спробах здійснювати диверсії, терористичні акти", - продовжив керівник спецслужби.

За словами Грицака, СБУ не вважає цю активізацію випадковою і чітко розуміє причини такої діяльності російських спецслужб.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська дала розглянути весільну сукню до дрібниць: як виглядає наречена у 54

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно затриманого російськими спецслужбами в анексованому Криму Геннадія Лімешка змусили давати неправдиві свідчення під тиском і тортурами.