Суд дозволив слідчим вилучити рукописні заяви з київського СІЗО, де утримується син Россошанського, для звірки почерків.

Як передає ТСН, в записці Юрій Россошанський заперечує свою причетність до злочину, йдеться в рішенні Шевченківського районного суду від 2 лютого, яке було оприлюднено 2 березня.

"В рамках досудового розслідування кримінального провадження проведено огляди місця події від 10.01.2018 та 17.01.2018, під час яких вилучено записки з рукописним текстом, виконаним Россошанський, в яких викладені обставини вчинення ним злочину. Під час додаткового допиту підозрюваного від 11.01.2018 Россошанський повідомив, що ці рукописні тексти (записки) були написані ним особисто без стороннього тиску і адресовані дружині і дочці. Разом з цим, Россошанський повідомив, що записки мають різний зміст, що суперечить один одному, в одній записці він визнається в скоєнні умисного вбивства Ноздровської, а в іншій - заперечує свою причетність. Россошанський під час зазначеного допиту повідомив, що записка, в якій він заперечує свою причетність до скоєння умисного вбивства, написана з метою уникнення відповідальності і в зв'язку з тим, що судова і правоохоронна система України є недосконалою і заангажованою", - вказується в документі.

Слідчі повинні визначити точне авторство записок, а також стан людини, яка їх написала.

Популярні новини зараз
Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво" Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Ціни на черешню значно впали: скільки просять за кіло у розпал сезону Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Щоб звірити зразки почерку, слідчі звернулися з клопотанням, надати доступ до письмової заяви чоловіка про передачу продуктів харчування та інших речей в СІЗО, де міститься його син, Дмитро Россошанський, підозрюваний в скоєнні смертельного ДТП, в якому загинула сестра Ноздровської.

Нагадаємо, 1 січня в одній з річок в Київській області знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, в якому загинула її сестра Світлана Сапатінська.

Вбивство Ноздровської

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що розслідування вбивства адвоката Ірини Ноздровской хоча і повільними темпами, але просувається. Співробітники Вишгородського відділу поліції звітували про роботу всіх підрозділів і результати оперативно-розшукових заходів.