Народний депутат України від Радикальної партії Ігор Мосійчук розповів деталі розслідування справи щодо замаху на нього та вбивства бійця АТО Аміни Окуєвої.

Про це повідомляє Politeka.

За словами нардепа, замах на нього та вбивство Окуєвої - справа рук одних і тих же осіб, сліди яких тягнуться на Кавказ до Рамзана Кадирова та відповідно його кремлівського господаря.

"Виконавці цих жахливих злочинів знаходяться в Україні. Хоча не факт, що більшість з них живі. Скоріше за все, що їх методично зачищають. Правоохоронці роблять все, щоб затримати живим хоч когось. На жаль, поки безрезультатно", - написав Мосійчук.

Нардеп додав, що для нього, Адама Осмаєва та інших ворогів Кадирова-Путіна небезпека не минула.

Популярні новини зараз
Правила відстрочки перекроять наново: кого ТЦК вже "взяли на олівець" Побачать кожну гривню: українцям посилять податковий контроль – більше ніяких "схем" Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Показати ще

Нагадаємо, 3 грудня було 40 днів від дня, коли під телеканалом "Еспресо" вчинили напад на Мосійчука, в результаті якого загинув його охоронець Руслан Кушнір та випадковий перехожий Михайло Морміль.

Аміна Окуєва загинула 30 жовтня 2017 року неподалік села Глеваха у Київській області внаслідок отриманих поранень. Під час диверсійного нападу автомобіль, у якому знаходилися вона та її чоловік Адам Осмаєв, розстріляли на залізничному переїзді. Осмаєв отримав поранення, але вижив.

Відео з місця вбивства Окуєвої

Як повідомляв портал "Знай.ua", правоохоронці, які займаються розслідування вбивства Аміни Окуєвої, повідомили деякі деталі цієї резонансної справи.