Вирізали всі вуглеводи з вашої дієти? Перегляньте наш список, щоб спробувати яскраву сторону вуглеводної їжі.

1. Ви можете вживати швидкі вуглеводи
Булочки не вбивають людей ... Щоб довести це, вчені, в ході декількох дослідів змогли довести, що набір ваги відбувається з-за нашого малорухливого способу життя.

2. Продукти з низьким вмістом вуглеводів
Селера містить тільки 2 г вуглеводів на стебло, а молоко - 10 г на 200 мл Більшість продуктів містять принаймні низький рівень вуглеводів. Будь-які закуски, мають «нульові вуглеводи» та вимагають меншої обробки.

3. Побалуйте себе ранковим сиропом клена
Вчені з Тель-Авіва виявили, що вживання цукру на початку дня може приборкати бажання їсти його у денний час. Дослідники радять включати білок, тому, якщо ви хочете з'їсти печиво в якості перекусу, додавайте продукти, що містять білок.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

4. Вуглеводи - це їжа для мозку
Ваш мозок використовує 60% глюкози з організму, а вуглеводи роблять цю енергію більш доступною.

5. Дієти з низьким вмістом вуглеводів не вбивають нирки
Високе споживання білка не робить несприятливого впливу на здорових людей. Насправді, дослідження медиків припускають, що легкість на вуглеводах може допомогти вашим ниркам стабільно працювати.

6. Цукрова залежність це реальність
За даними Американського журналу клінічного харчування, їжа може бути ліками. У дослідженні чоловіків з надмірною вагою, які споживали вуглеводи відчували активацію в області головного мозку, схожу на наркотичну залежність.

7. Дієти з низьким вмістом вуглеводів
Глюкоза - це основне джерело енергії вашого мозку. Три роки потрібно мозку, щоб адаптуватися до використання альтернативних джерел палива.

8. Вуглеводи допомагають жити довше
Сардинія, де населення має більш тривалий термін життя, традиційно харчуються вуглеводами. Вони, як правило, зосереджені на крохмалистих овочах і зернах.

9. Зниження споживання вуглеводних продуктів не призводять до втрати ваги
Немає ніякої вигоди, щоб скоротити ваші вуглеводи до 5% від загальних калорій.

10. Вуглеводи - це підсилювач імунітету
Вживання вуглеводів перед тренуванням зменшує ваші шанси на хворобу.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що рада Всесвітньої організації охорони здоров'я стверджує, що не більше 10% від загальної кількості калорій надходить з насичених жирів. Аргументом було те, що жир збільшує кількість поганого холестерину в крові, хоча він також збільшує хороший тип холестерину. Поганий холестерин заважає артеріях і в кінцевому підсумку призводить до серцевого нападу або інсульту. Тим часом випробування вчених показують, що препарати, які знижують рівень холестерину, можуть знизити ризик серцевого нападу.