Вчитель року пояснила, чому залишила Україну заради Британії

поділитись
Педагог вирішила нарешті покласти край обговоренням і розповісти правду

Навколо звичайного українського педагога із Закарпаття нещодавно спалахнув справжній скандал – отримавши звання "Вчитель року", викладачка англійської мови Віолетта Македон виїхала на заробітки до Лондона.

Побачивши, який це викликало резонанс у суспільстві, жінка вирішила пояснити свій вчинок, аби покласти край обговоренням. В ефірі одного з телеканалів, вона запевнила: відправилася до британської столиці виключно заради того, аби отримати хорошу мовну практику, а потім допомогти своєму синові скласти вступні іспити до англійського університету.

Втім, попри всі суперечки, Віолетта не збирається там залишатися і пообіцяла у будь-якому випадку повернутися до України. Тим паче, це був для вчительки чи не єдиний шанс здійснити свою заповітну мрію:

"Мене обурили ті гасла, які пишуть під моїм ім'ям. Я так розумію, що не всі журналісти мають свою етику. По-друге, у мене є син, який хоче здобувати освіту в цій державі. У мої плани входило повернутися в Україну, отримати ще більший досвід, щоб ділитися ним зі своїми колегами і з учнями в першу чергу ", - додала Македон.

Дивіться: кращий вчитель 2016 року виїхала до Британії, аби вдосконалити мову та заробити на навчання сина

Як повідомляв портал "Знай.ua", переможниця в номінації "Вчитель року" поїхала працювати доглядальницею за кордоном.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Вчитель року, Віолетта Македон, Лондон
Вибір редакції, Суспільство
17.03.2018
Вибір редакції, Техно
17.03.2018
Курс долара на міжбанку в купівлі і продажу підвищився
0
0
21:15 17.03.2018
До понеділка 19 березня обмежений в'їзд вантажівок у столицю
0
0
20:43 17.03.2018