Навколо звичайного українського педагога із Закарпаття нещодавно спалахнув справжній скандал – отримавши звання "Вчитель року", викладачка англійської мови Віолетта Македон виїхала на заробітки до Лондона.

Побачивши, який це викликало резонанс у суспільстві, жінка вирішила пояснити свій вчинок, аби покласти край обговоренням. В ефірі одного з телеканалів, вона запевнила: відправилася до британської столиці виключно заради того, аби отримати хорошу мовну практику, а потім допомогти своєму синові скласти вступні іспити до англійського університету.

Втім, попри всі суперечки, Віолетта не збирається там залишатися і пообіцяла у будь-якому випадку повернутися до України. Тим паче, це був для вчительки чи не єдиний шанс здійснити свою заповітну мрію:

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Мене обурили ті гасла, які пишуть під моїм ім'ям. Я так розумію, що не всі журналісти мають свою етику. По-друге, у мене є син, який хоче здобувати освіту в цій державі. У мої плани входило повернутися в Україну, отримати ще більший досвід, щоб ділитися ним зі своїми колегами і з учнями в першу чергу ", - додала Македон.

Дивіться: кращий вчитель 2016 року виїхала до Британії, аби вдосконалити мову та заробити на навчання сина

Як повідомляв портал "Знай.ua", переможниця в номінації "Вчитель року" поїхала працювати доглядальницею за кордоном.