Застрелений у центрі Києва колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков підкорив серце своєї майбутньої дружини Марії Максакової "дзвінкою правдою".

Про це жінка розповіла в інтерв’ю виданню "Факти".

"Давалася взнаки дуже велика щирість у всьому, не тільки в наших взаєминах. Не було ні грама лицемірства, пристосуванства, конформізму якогось. Денис дуже тверезо оцінював все, що відбувається. Причому без будь-якого фанатизму, без оскаженілої і безглуздої боротьби. Просто дуже спокійний глибокий і тверезий погляд на світ", - пригадала оперна діва.

Вдова додала, що свого чоловіка називала "шоколадом з перцем".

"Денис міг створювати навколо себе таку міць, у нього був такий запал, такий здоровий хороший кураж! Він був точно "з перцем"", - пояснила вона.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

Максакова додала, що поряд з батьком свого сина у неї ніколи ні про що не боліла голова, оскільки він умів блискуче вирішувати будь-які питання.

Нагадаємо, Вороненкова убили 23 березня. Охоронець екс-депутата смертельно травмував кілера, і той незабаром помер у лікарні. У справі і досі триває слідство.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Максакова розповіла про причини, що змусили переїхати подружжя в Україну.