Великий потоп: які регіони України накриють паводки

поділитись
Повідомляється про добову інтенсивність підвищення води

13 квітня у річках та водоймах України очікується підвищення рівнів води. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на прогноз УкрГідрометцентру.

Зазначається, що сьогодні продовжиться розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни з добовою інтенсивністю підвищення:

  • на Прип'яті з добовою інтенсивністю на 1- 5 см, внаслідок продовження росту рiвнiв води відбуватиметься подальше затоплення заплав (Волинська, Рівненська обл.), на Прип'яті (с.Рiчиця) можливе затоплення господарських споруд в окремих населених пунктах Ратнiвського району Волинської областi;
  • на 1- 5 см у середніх та нижніх течіях Сули, Пслі, нижніх ділянках Ворскли, Орелі з подальшим затопленням заплав (Сумська, Полтавська обл.),
  • на 5 - 25 см на річках басейну Десни, з подальшим затопленням заплав та обтоплення територій і об’єктів, розташованих на заплаві (частин населених пунктів, присадибних ділянок, перелив води через автодороги місцевого значення), порушення транспортного сполучення у Чернігівському, Новгород-Сіверському районах.
  • на 1-5 см на Верхньому Дніпрі (у Чернігівської обл.) з початковим виходом води на заплаву.
  • на українській ділянці Дунаю біля м.Вилкове зберігатиметься утримання рівнів води на небезпечних відмітках (155-165 см) з підтопленням незаселених ділянок міста.

 Як раніше передавав портал "Знай.ua", українські рятувальники попереджають про підвищення рівня води в річках та водоймах. Відомо, що рятувальники визначили найбільш небезпечні дати, це: 8,9 та 10 квітня.

За даними ДСНС, збільшення рівня води очікується на річках басейнів Прип'яті, середніх та нижніх течіях Сули, Псла, Ворскли - на 0,1 - 0,5 м з виходом води на заплаву, її подальшим затопленням (Сумська, Полтавська обл.), і на Волині - з досягненням відміток початкового затоплення окремих господарських споруд в Ратнівському, Старовижівському, Любешівському та Маневицькому р-нах.

Нагадаємо, на річках басейну Десни, Сіверського Дінця підйом води очікується на 0,4 - 1,2 м з виходом води на заплаву Десни.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
велика вода, прип'ять, мчс, потоп
В уряді обіцяють зростання заробітків для працівників бюджетних установ до кінця 2018 року
0
0
04:49 16.07.2018
В мережі розповіли про чергову дикість бойовиків
0
0
02:24 16.07.2018
Синоптики прогнозують короткочасні дощі
0
0
00:18 16.07.2018
Кремлівська фабрика тролів продовжує обдурювати весь світ своїми фейками
0
0
23:57 15.07.2018