Вибачся, або ми тебе задавимо: депутати почали війну проти школяра

поділитись
Народні обранці злякалися школяра

Неповнолітній активіст Сергій Чагаров продовжує отримувати погрози від депутатів Києво-Святошинської районної ради.

Як пишуть журналісти "Громадського", насильством по відношенню до школяра справа не закінчилася. Тоді депутатів розлютило те, що Чагаров почав публічно обговорювати закордонні поїздки депутатів, а також дерибан землі в рідному селі Гатне під Києвом.

Журналісти отримали докази, як народні обранці загрожують хлопцеві. Вони направили лист в службу у справах сім'ї та дітей, щоб вони перевірили, як мати стежить за своєю дитиною, оскільки він багато часу приділяє суспільним справам.

Чагаров передав журналістам запис розмови з людиною, голос якого схожий на голос заступника голови сільської ради Сергія Вітенко.

- Я тобі пропоную вибачитися перед депутатами, сказати, що ти не будеш займатися херней. І тоді, можливо, ми з тобою будемо спілкуватися по-іншому. Це в твоїх інтересах. Якщо ти хочеш повоювати, ми з тобою повоюємо. В рамках закону. Я тобі скажу, що кишка у тебе тонка. І можеш передати це тим, хто за тобою стоїть.

- Це ви себе переоцінюєте ...

- Ти впевнений в собі?

- Трохи є...

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що рух "Чесно" заявляє, що висновок комісії Києво-Святошинської райради з приводу нападу депутата місцевої райради Олександра Паламарчука на місцевого школяра Сергія Чагарова, який є активістом руху, сфальсифікували.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Чагаров, депутати, скандал
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
У результаті публікації почалося бурхливе обговорення
0
0
00:02 27.05.2018
Закінчився фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА. Переможці вже отримують заслужені нагороди
0
0
23:38 26.05.2018
Вийшов закон про лібералізацію покупок
0
0
23:35 26.05.2018
У більшості регіонів України буде тепла і сонячна погода
0
0
22:50 26.05.2018