З'явилася інформація про те, з якої причини сталося знеструмлення окупованого Росією Криму. Сталося це через масове технічне відключення електромереж. Про це повідомляють ЗМІ.

Зараз окупанти розбираються, з чим пов'язано масштабне відключення електромереж.

"Сталося масове технічне відключення на лінії. Причини з'ясовуються, час на з'ясування – дві години", – повідомили в "Кубаньенерго".

Інформацію про від'єднання Криму від енергопостачання о 15:25 підтвердили два джерела у підприємствах телекомунікаційної сфери півострова.

У свою чергу самопроголошений "голова" півострова Сергій Аксьонов повідомив про скачки напруги.

"На підстанції "Тамань" через стрибки напруги спрацювала протиаварійна автоматика і відключення ліній. Увесь Крим залишився без світла. Протягом трьох годин енергопостачання буде відновлено. Просимо дотримуватися спокою", – написав він.

Нагадаємо, на території анексованого Росією Криму відключили електрику і мобільний зв'язок. Жителі півострова скаржаться, що не можуть зателефонувати рідним, а причин ніхто не пояснює. Це підтверджують коментарі в соціальних мережах.

Крім того, в окупованому Криму все ще не спостерігається великий наплив туристів. Свіжі фотографії порожніх кримських пляжів опублікували в соціальній мережі Twitter.

"Севастополь. Сморід, гар у місті. Горить сміттєвий полігон в Інкермані. Вчора", - йдеться в повідомленні.

Також були опубліковані фотографії кримських пляжів, на яких помітні рідкісні відпочиваючі. Великого напливу туристів не спостерігається.

"Не буде толку з Криму вже надалі як здравниці. Так, жалюгідний відгомін минулого", "Як же там було затишно і класно", "Таке враження, що поїзд дружби таки доїхав. Правда з іншого боку", - коментують користувачі.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у Криму зникло світло і зв'язок.