Монгольська шаманка Тумен Улзі поклоняється тотему Біла сова. Вона вже багато років допомагає своєму народові, когось позбавляє фізичних недуг, а комусь пророкує долю.

Здібності шаманки мало у кого викликають сумніви в Монголії. До неї звертаються за допомогою навіть найвпливовіші особистості. А прості люди йдуть до неї щодня.

Свій дар передбачення Тумен Улзі отримала після того, як її вдарила блискавка. Іноді духи відкривають їй завісу таємниці глобального майбутнього.

Монгольська шаманка залишила передбачення і про майбутнє України.

За словами Тумен Улзі, війна в Україні, від якої страждають люди, почне стихати в наступному 2018 році, а повністю завершиться в лютому 2019-го.

Популярні новини зараз
Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", британський ясновидець Крейг Гамільтон-Паркер, якого називають пророком дол, описав, яким буде 2018 рік.