Відомий російський актор Михайло Єфремов назвав Крим дорогим для себе, але поки не збирається з гастролями на анексований півострів. Він не хоче зайвий раз нагнітати обстановку, пов'язану з цим болючим для українців питанням.

Про це повідомляє Politeka. Актор навідріз відмовляється від проектів, для участі в яких йому доведеться відвідати анексований Крим. Оскільки після цього йому заборонять в'їзд до України. В першу чергу перед зйомками, його цікавить питання, де саме їх проводитимуть.

"Якщо я буду працювати у Криму, мене не пустять в Україну. Я почекаю все-таки, поки українці не видихнуть або щось ще... Якщо так, то я вибираю в цьому випадку, хоча я у Криму практично виріс, і там я і почав як артист, як кіноартист", – наголосив Єфремов.

Актор відмовився давати будь-які політичні оцінки, але сказав, що "події в Криму" його дуже засмутили. Він дуже переживав з цього приводу.

Актор Михайло Єфремов презентував новий вірш про Путіна

Популярні новини зараз
Блокування соціальних карток: українці скаржаться, що "Ощадбанк" позбавляє їх виплат У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Виплати 4 тисячі євро: як отримати Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, актор Михайло Єфремов дотепно висміяв рівень свободи слова в Росії.