Відомий на Тернопільщині екстрасенс Роман Шептицький уперше на всю країну відверто розповів про свої надзвичайні здібності, як вони допомагають у житті та до яких наслідків часто призводять. Чоловік зізнався, що саме через ці здібності у нього виникають конфлікти зі священниками.

Про це пише "0352.ua".З чого все почалося?

Те, що хлопець має дар, він зрозумів ще у дитинстві. А пізніше йому навіть приснилась легендарна болгарська ясновидиця Ванга, яка назвала його обраним.

Популярні новини зараз

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

"У дитинстві я був дуже специфічним, практично нікуди не ходив… Реально у дитинстві я бачив мертвих, наче живих, як правило, це були родичі. Потім були такі моменти, що на рівні реальності бачив ангелів і демонів. Мої батьки до цього лояльно ставилися і ніхто не думав, що я якийсь психічно не нормальний", - говорить Роман.

Свої здібності він почав перевіряти на однокласниках, часто ворожив дівчатам і згодом бачив, що його слова справджувалися.

Далі був університет. Там він почав більше практикуватися. Згодом вирішив змінити галузь і замість філології обрав психологію.

"Зрештою вкотре за короткий проміжок часу усвідомив, що є щось більше, чого психологія не осягає. З тих пір почалося більше використання моїх екстрасенсорних здібностей. З 2013-го року практикую як екстрасенс".Дар від Бога

Роман говорить, що цьому неможливо навчитися, це в нього вроджене. А показала цей шлях йому бабуся, яка часто ворожила людям на картах.

Однак у магіє одна специфіка, варто обрати на чиєму ти боці – світлих сил чи темних.

"До мене на астральному рівні (уві сні) прийшли "хлопці" із того, темного світу, і сказали: прийми нашу сторону і в тебе буде все добре. Перший раз я, звичайно, відмовився. Другий раз вони сказали: "Прийми нашу силу, бо якщо ти не будеш її мати, то із твоїми рідними та близькими може статися щось погане і ти не зможеш їх захистити". Вони показали мені образи того, що може бути, і я в результаті сказав "Добре!" Тоді мені дали яблуко. Я пам’ятаю ці відчуття, як його кусаю і починаю відчувати приплив сил. У той момент прокинувся і зрозумів, що посвячений, тільки не зовсім туди. Тим не менше, навіть маючи силу від них, намагався використовувати її на добро", - запевнив екстрасенс.

Великий гріх

"З позиції церкви те, що я роблю, – великий гріх. Але в тій же Біблії написано, що будуть народжуватись люди, які матимуть дар від світла і допомагатимуть іншим людям. Чому цього не трактують? А тому що їм це не вигідно. Хіба вони скажуть іти до екстрасенсів? Звичайно, що ні. Вони кажуть: не можна ходити, бо це все гріх. У моєму розумінні гріх – це коли ми робимо шкоду, зло", - говорить хлопець.Це він може сказати і про священників. За словами Романа, справжніх служителів Божих, які живуть за законами та проповідують їх правильно, не так вже й багато.

"Для решти слово Боже – це чисто бізнес, на якому заробляють гроші. Насправді багато з того, що написано в Біблії, перекручено так, як це вигідно їм, а не так, як воно є по суті", - упевнений він.

З якими проблемами звертаються люди

"Простіше, напевно, буде сказати, з якими проблемами тільки не приходили до мене. Якщо узагальнити, то є проблеми глибоко особисті – люди приходять із депресіями, страхами, переживаннями, емоціями, з чим не можуть розібратися".

За словами екстрасенса, багатьох людей зараз хвилюють питання фінансові та кар’єрні. Багато українців виїздять за кордон та цікавляться, як складеться їх доля за межами України.Також Роман бачить і долю людей і на глобальному рівні, і його прогнози невтішні.

"А недавно я бачив сон, у якому було сказано: на землі є сім мільярдів людей, у найближчий рік-два п’ять із них мають померти, залишиться 2 мільярди. І сказали мені: готуйся, бо роботи в тебе стане більше. Люди будуть помирати не від війни чи якихось катаклізмів, це будуть нові модифіковані хвороби і природні стихії. Іде природна тотальна чистка".

"Від 2012 року почалася епоха Водолія – це епоха духовного росту й розвитку, і всі ми будемо через це переходити. Люди, які мають перейти далі, будуть це відчувати, бо ці зміни проходять на клітинному рівні. Тобто наші гени, наші клітини повністю змінюють енергетичну структуру, стають більш досконалими. Ті, хто знаходиться усередині проміжку, будуть просто випробовуватись Вищими силами. Хто пройде випробовування – іде далі, хто не пройшов, автоматично буде помирати. І це буде масово. Може, це дуже страшно звучить, але духовна чистка завжди потребує жертв і змін".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Україні почався справжній бум на чудеса. Люди готові платити чималі гроші, щоб потрапити до чаклунів, знахарів, цілителів, магів, ворожок, поїздити по святих місцях або місцях сили, відвідати нумерологів, астрологів, екстрасенсів або освоїти старовинні практики козаків.