У четвер, 24 серпня, в популярному супермаркеті "Ашан" відвідувачі побачили не те що неприємне, а жахливе щось на прилавку, де виставлені суші і роли.

У тарілці з уже готовим продуктом як ні в чому не бувало сидить жива миша і навіть не намагається бігти: її не лякають відвідувачі та яскраве світло, відчуває себе як вдома. Фотозвіт на сторінці в Facebook опублікувала спільнота "Троєщина ВК". Судячи з інформації, яку надали автори фото, миша спокійно їла суші, які в магазині пропонують купувати."Ашан Райдужний, Ватутіна 2т, сьогодні вдень 24.08 була виявлена ​​миша в тарілці з готовими ролами, будьте обережні, і не купуйте там суші!", - йдеться в повідомленні, а тим часом обурені користувачі в коментарях закликають в принципі відмовитися від покупки готових продуктів в будь-якому магазині, оскільки ніхто не дасть гарантії, що за п'ять хвилин до вашого приходу цю їжу якась тваринка не ​​дегустувала.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як гіпермаркет відмазався після скандалу з солодощами від донецького виробника.