У туалеті дніпровського ТРЦ "Мост-Сіті" виявили камери відеоспостереження, направлені на біде. На щастя, за три роки відео жодного разу, за словами охоронця, не злили в інтернет.

Адміністрація ТРЦ відмовилась розмовляти з обуреними мешканцями Дніпра, а натомість до них вийшов охоронець. Він розповів, що камери у туалеті - вимушені заходи, адже у "Мост-Сіті" було багато крадіжок.

На місце прибули начальник охорони ТРЦ та поліція. Представники "Мост-Сіті" запевняли правоохоронців, що камери не працюють, але з'ясувати це так і не вдалось.

Охоронець також додав, що впродовж трьох років відео з туалетів передавали у головний офіс ТРЦ, однак начальник охорони спростував цю інформацію. Адміністрація "Мост-Сіті" пізніше заявила, що камер немає у туалетах та примірочних, адже це заборонено законом.

Популярні новини зараз
У СРСР за це билися в чергах: 4 речі, які вважалися розкішшю Звільнення з армії під час мобілізації: можуть відпустити 8 категорій чоловіків На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Дніпропетровській області двоє підлітків вбили 14-річного школяра, намагаючись його пограбувати.