Трагедія в російському місті Кемерово - наочний приклад того, до чого призводить російська система влади, в якій присутня корупція, ручне управління і невміння облаштувати підконтрольне.

Про це розповів журналіст Павло Казарін в інтерв'ю для "Радіо Свобода".

"Русский мир" - це безвідповідальність. Ручне управління. Корупція. Це інститути, які працюють в інтересах влади. Влада, яка працює в інтересах самої себе. Це історія про тотальну неефективність. Коли інтереси небагатьох ставляться вище загальних. Трагедія в російському Кемерово - це простий приклад того, до чого призводить така система. І жах не тільки в загибелі дітей, але і в тому, що навіть ця ціна, швидше за все, не викличе яких-небудь серйозних кадрових перестановок ", - заявив Казарін.

Журналіст підкреслив, що систему характеризує не помилка, а реакція на помилку.

"Російський світ" ніколи не реагує на помилку. І це - чудовий урок для України. Ми часто говоримо про те, що Київ намагається дистанціюватися від Москви. Але ніяка зміна вивісок не дає достатньо без зміни правил гри. До тих пір, поки українська система не почне реагувати на свої помилки, ні про яку "точку неповернення" не доводиться говорити ", - каже він.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

Показати ще

Крім того, Казарін розповів, за якими критеріями можна оцінювати державну владу.

"Чи держава виступає в ролі оператора громадських інтересів, або вона працює в інтересах окремих каст. Ілюстрацією першого може служити західна Європа. Ілюстрацією другого - Росія. А Україна завмерла десь по дорозі від другого до першого варіанту. Ми 23 роки були байдужими до власної країни. За цей час встигли "приватизувати" інші, і тепер процес реприватизації відбувається з кров'ю і відкатами ", - підсумував журналіст.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в мережі поширюють пронизливий вірш "Ти мене не почуєш, Кемерово", звернений до росіян. Його автором є українська поетеса і сценарист Тетяна Малахова.

Навіть не знаючи її імені, телеглядачі добре знайомі з роботами Малахової. Кращі скетчі і монологи Євгена Петросяна і Вєрки Сердючки минулих років належать перу Тетяни Малахової, а любителі серіалів, звичайно ж, бачили "Кармеліту", "Ранетки", "Черговий янгол". Сценарії більшості серій – її авторства.