На узбережжя Азовського моря в 2018 році, у Генічеському районі Херсонської області, відпочине менше громадян Російської Федерації, ніж у минулому.

Такий прогноз озвучив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

За його словами, власники житла у цьому районі, що на час літнього сезону здають його громадянам Росії, скаржаться на те, що "їх клієнти відмовляються відпочивати після того, як про реальний стан справ у районі почали писати українські, іноземні ЗМІ".

Зокрема, така претензія була озвучена чиновникам з райдержадміністрації.

Таким чином, "цим літом на Азов приїде менше росіян, ніж у минулому", - спрогнозував Бабін.

"Думаю, для когось це може стати проблемою, а для когось- досягненням", - зауважив він.

"Я не знаю, скільки податків заплатили, і платили взагалі, в бюджет Генічеська ті, хто надавав житло громадянам держави-агресора в минулому році. Але навіть якщо припустити, що ці доходи для громад, району і держави важливіше, ніж відповідні питання безпеки, то виникає питання: хто саме винен в їх втраті - ті, хто говорять правду про погрози і ознаки втрати державного управління, або ті, хто довів район за останні роки до таких загроз і втрат", - заявив постпред президента.

"Впевнений, що на це риторичне питання ми скоро побачимо абсолютно чіткі кадрові та процесуальні відповіді", - резюмував він.

Також, 2 червня Бабін повідомив про розвиток ситуації. "Заступник голови Генічеської райради пан Віктор Крайовий вчора невідкладно поїхав в Крим. Очевидно, виконувати озвучені невідкладні прохання громадян, які надавали житло росіянам", - написав постпред президента у своєму Facebook.

"Подивимося, які новації будуть в рішеннях райради після його повернення від окупантів з новими знаннями і досвідом. Сумно що ті, хто дійсно керує районом зараз, вже навіть не намагаються приховати своєї діяльності", - зауважив Бабін.

Він також розмістив у своєму Facebook відеоролик Романа Сініцина, на якому на пляжі в Кирилівці на узбережжі Азовського моря "штурмовик СУ-25 ВПС України на гранично малій висоті робить екшн".

"По-перше, це красиво", - прокоментував відео Борис Бабін.

Азовське море. Кирилівка. Ніби вчора. Штурмовик СУ-25 ВПС України на гранично малій висоті робить екшн. Наші таки почали робити якісь тєлоджвіженія в зв'язку з повною блокадою акваторії Азовського моря мокшами? Нагадаю вже пару тижнів десятки суден, що йдуть приміром з Бердянська, Генічеська в Маріуполь чи навпаки - затримуються\блокуються катерами ФСБ.

Posted by Roman Sinicyn on Saturday, 2 June 2018
Як повідомляв портал "Знай.uа", в Україні розпочався курортний сезон-2018: пляжі активно готують до приїзду тисяч туристів, намагаються не відставати і окупанти, рекламуючи "казку", яка чекає на відпочиваючих на узбережжях анексованого Кримського півострова. Але щось явно йде не так. Якщо раніше кримські курорти користувалися шаленою популярністю, то тепер на них без сліз не поглянеш.