Щорічно Одеса приваблює безліч туристів зі всієї України. Завдяки цьому там дуже розвинена туристична інфраструктура, є величезна кількість кафе, ресторанів, барів, готелів, а головне – пляжів. Оскільки Одеса – курортне місто, головними розвагами тут є море і прибережна зона. Тому найчастіше, при виборі готелю, туристи дивляться, наскільки близько буде пляж і який же він. Ми вирішили зробити список кращих пляжів Одеси в 2017 році.

Відпочинок влітку 2017: список кращих пляжів Одеси

Caletón – шикарний пляж, де в розпорядженні туристів аж 300 шезлонгів, 27 ліжок на пляжі і 7 шатрів для великих компаній. Примітний цей пляж тим, що на його території є салон краси, тому зробити укладку, манікюр або педикюр можна прямо на шезлонгу. Прямо рай для дівчат.

MANTRA Beach Club – на цьому пляжі ваш відпочинок супроводжуватиме спокійна музика. А саме місце відпочинку вважається одним із найчистіших у всій Одесі, тому тут буде дуже комфортно.

Lukas Beach – з'явився тільки в минулому році, але завдяки цьому всі засоби для пляжного відпочинку тут нові, а людей не дуже багато. Тому це ідеальний пляж для спокійного відпочинку.

Популярні новини зараз
Еммануелю Макрону запропонували віддати частину Лазурного Берега росії: для збереження "обличчя" путіна Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене"
Показати ще

Ibiza Beach Club – це, напевно, найпопулярніший пляжний комплекс у всій Одесі. Так що це місце просто не може бути поганим. Тут вас будуть чекати зручні шезлонги, басейни, місця для дитячого відпочинку. А головне, дуже смачна кухня в місцевому ресторані.

Bright on Beach Odessa – а цей пляж можна назвати ідеальним місцем для дівич-вечора. Тут усе зроблено в приємних рожевих тонах. Супроводжуватиме відпочинок спокійна музика і смачні коктейлі, що може бути краще для дівчат.

Otrada Beach Club – місцезнаходження пляжу не дуже звичне, тому що він розташований не на самій прибережній зоні, а на схилі до неї. Цікавий він тим, що тут є свій атракціон, а саме – штучний серфінг. Крім цього, можна побалувати себе смачною їжею і освіжаючими напоями з місцевого ресторану.