Озера – прекрасна альтернатива відпочинку на морі. Тим більше в Україні, яка багата на ці водойми. Мало того, що їх багато, вони ще й дуже великі і чисті. Завдяки цьому, озера України дуже популярні, і біля найвідоміших вже утворилося досить багато курортів і санаторіїв. І, для тих, кому цікава така альтернатива і було написано «Найпопулярніші озера України 2017».

Світязь. Найбільше і глибоководне озеро в Україні. Входить до групи Шацьких озер. Вже давно популярне серед туристів не тільки з України, а й інших країн. І все це завдяки прекрасній природі навколо цього озера. Величезна кількість лісів, прекрасне чисте повітря, і звичайно ж сам Світязь. Вода в ньому дуже чиста, дно можна побачити на глибині 8м. До речі, для рибалок тут справжній рай. Можна зловити більше 30 видів риби.

Синевир. А це найбільше озеро Закарпаття. Знаходиться воно на кілометровій висоті. Природа тут дуже красива, тому щороку тут буває багато туристів. До речі туристична інфраструктура теж дуже непогана, є кілька готелів і санаторіїв.

Ялпуг. Просто величезне озеро, його довжина трохи менше 40 кілометрів, а ширина в деяких місцях більше 7. Завдяки такому розміру там утворилася дуже багата флора і фауна. Безліч унікальних рослин, величезні ліси і більше сорока видів риби ви зможете тут зустріти.

Шелехівське озеро. Справжня гордість Сумської області. Озеро з дуже багатою історією, було створено ще за часів Льодовикового періоду. Але зараз воно не дуже популярне, особливо через інші, більш туристичні озер. Але, завдяки цьому людей там не дуже багато, і всім любителям спокійного відпочинку на природі можна сміливо їхати саме сюди.

Популярні новини зараз

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

У Києві водії влаштували дикий махач на дорозі: "Куди преш, бар*н?"

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Показати ще

Біле озеро. Ця водойма найменша з нашого списку. Але, незважаючи на це, там можна дуже добре відпочити. Спокійне і затишне місце розташувалося в Рівненській області і щорічно приймає туристів. Хоч і небагато, але кожен, хто бував тут, обов'язково хоче повернутися. В озері водиться чимало риби, так що рибалок тут дуже багато.