Одеситів і гостей курортів області знову попереджають про небезпеку. На цей раз, в Одеській області перевірили відповідність морської води на пляжах регіону за нормативними показниками Моз. Як з'ясувалося, кілька пляжів регіону не відповідають нормам.

Так, українців попереджають про небезпечну морську воду в Затоці. Туристів просять відпочивати на березі.

Як повідомили в одеському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України, результати досліджень проб води в районах центрального пляжу і Сонячної станції не відповідають нормативним показникам.

Відомо, що перевірка води проводилася з 2 по 6 серпня.

Купатися можна на всіх пляжах одеських курортів, крім Затоки. З відпочинком там краще почекати.

Це вже далеко не перший випадок, коли відпочиваючих просять не заходити в воду на цьому курорті. Раніше тут виявили кишкову паличку.

Забруднення морської води може бути пов'язано з недотриманням санітарних вимог з боку господарських структур, а також відпочиваючих. Варто відзначити, що найбільший наплив туристів саме в Затоці.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 6 серпня, на водоймах України загинула 21 людина, у тому числі п'ятеро дітей. А з початку 2018 року велика вода забрала життя понад 880 осіб.

Як повідомляв портал "Знай.uа", улюбленим місцем відпочинку українців стали водойми, на пляжах яких можна трохи перепочити від задухи. Однак, далеко не всі водойми є безпечними для здоров'я. Медики на 154 українських пляжах зафіксували забруднену воду – у неї виявили лактопозитивную кишкову паличку.

Також "Знай.uа" писав, у Запорізькій області в Азовському морі двох людей віднесло у відкрите море.