Близько місяця тому на територію ОРДЛО з Росії прибуло 100 снайперів, які беруть участь у боях на Донбасі.

Про це заявив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

Він розповів, що сильні обстріли після укладення так званого перемир'я все ж трішки вщухли, проте значно активізувались снайперські групи, які зайшли на Донбас з території РФ.

"Якщо сьогодні в принципі на лінії розмежування не так багато обстрілів із заборонених Мінськими угодами засобами ураження, то снайпери… Десь місяць тому 100 снайперів з Росії зайшло на територію так званих "ДНР" і "ЛНР" – як самі стріляють, так і навчають місцевих орків", - сказав він.

Жебрівський зазначив, що серед українських військових "майже щодня є загиблі від снайперського вогню". 

Водночас він не повідомив, звідки в нього інформація про снайперів РФ на Донбасі.

Варто відзначити, що зовсім нещодавно Вінницькі військові протестували проти подій у Києві, де 3 березня знесли наметове містечко. Обурені діями влади під час кривавого розгону під стінами Верховної Ради учасники АТО скликали на позачергову  сесію місцевих депутатів.

Однак нардепи зігнорували вимоги АТОвців. Сесію намагалися відкрити двічі, але більшість зібрати так і не змогли. Навіть після годинного очікування із 84 місцевих депутатів зареєструвалося лише 29.

Присутні учасники АТО розлютилися через ігнорування їхніх вимог і зірвали із себе президентські нагороди.

"Я підтримую своїх побратимів, яких жорстоко побили на Майдані. Я не хочу мати таку нагороду, підписану президентом", - заявив Вільгельм Кройц.

"Я кров’ю заплатив за цю нагороду. Я воював, але за що я воював? За цих депутатів, які не прийшли? Передайте, будь ласка, Петру Олексійовичу", - попросив Віктор Хом’як.Крім того раніше повідомлялось про те, що стало відомо, у "скільки душ" Путіну обійшовся Донбас. За серпень 2014 року в результаті бойових зіткнень з підрозділами української армії і добровольчими батальйонами втрати збройних сил Росії склали близько 500 солдатів убитими і пораненими. У цьому впевнений головний редактор сайту "Інформаційний опір" Юрій Карін.

"Якщо бути точними – 103 окупанта ліквідовані, ще 378 склали санітарні втрати. І це не рахуючи тисяч утилізованих російських "відпускників", найманців і місцевих колаборантів", - уточнив він.

Українскі снайпери показали на що здатні.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що терористи "ДНР" вразили цинізмом.