Сьогодні у Тячеві презентують три фільми закарпатського режисера В'ячеслава Бігуна.

Про це повідомляє Depo.Закарпаття.

Відомий режисер В'ячеслав Бігун запросив всіх бажаючих на прем'єрний перегляд своїх стрічок. Зокрема, йдеться про три авторські фільми: "Сильні духом", "Мирослава. Незабуте" та "Шевченко живе. Зізнання Лесі".

Вже восьму кіно-зустріч із режисером, чиї фільми зазвичай спочатку показують у рідному місті, відвідає і герой стрічки – Юрій Яценко, перший український політв'язень, який вирвався з кремлівської тюрми.

Варто відзначити, що раніше повідомлялось про те, що фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва "Киборги" став дуже популярним серед росіян.

Зокрема, сам режисер розповів, що піратська версія фільму набирає шаленої популярності саме серед населення країни агресора.

"Мені як раз написали, що дуже багато переглядів піратської версії в Росії", - розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв. 

Разом з тим він відразу ж додав, що необхідно не перебільшувати таку інформацію, адже на його переконання фільм не зможе змінити надто змінену свідомість росіян.

"Я б не перебільшував і не говорив, що фільм може змінити чиєсь світогляд, але якщо людина, що живе в Росії, побачивши фільм" Киборги ", почне ставити сам собі якісь питання, то це вже дуже круто", - підсумував Сеітаблаєв.

Крім того, раніше автори українського фільму "Киборги", який побив рекорди вітчизняного кінопрокату, заявили про викрадення і незаконне поширення в мережі копії стрічки піратами.

"Всі версії, які поширюють зараз в інтернеті, є незаконною піратською копією фільму", - вказали автори картини.

Варто зауважити, що фільм Ахтема Сеітаблаєва "Киборги" став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежності України.

Про це сказав голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко на брифінгу. За його словами, до 14 лютого фільм побачили 310 000 глядачів, сума зборів - 22,7 мільйона. Таким чином, вперше в історії була в Україні повноцінна прем'єрна осінь, повноцінний прем'єрний сезон.

"Перший рекорд встановив фільм "DZIDZIO Контрабас", який був створений без державної підтримки. Дуже серйозні і успішні для нас результати показали фільми "Сторожова застава" "Червоний", - сказав Іллєнко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кращі українські фільми умістили в один ролик.