Скандальний український ведучий Юрій Кот, який був голосом "антимайдана", нахабно звинувачує Україну у зраді Росії.

Про це він заявив в ефірі пропагандистської програми "Місце зустрічі" на телеканалі НТВ.

У своїй цинічній промові Кот обурився через те, що Україна не підтримує країну-агресора в протистоянні з Заходом, подекуди вставляючи стандартне і всіма улюблене формулювання про "братні" народи.

"Взагалі, звичайно, жалюгідне й бридке видовище, як вчора ще рідні брати, з якою насолодою вони зараз говорять про переслідування своїх братів. При тому всьому, що вони (українці. — Ред.) реально ставлять все з ніг на голову. Тому що почалося все з чого? З держперевороту, а потім вже пішли реакції", — висловився Кот.

Більш того, неадекватний пропагандист каже, що до війни зі східним сусідом його співгромадянам не варто ставитися надто серйозно, і, взагалі, війна дружбу народів не зіпсує.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Ющенко заради грошей пішла на зухвалий крок: "Дорого і з блиском"

У Генштабі ЗСУ заявили про повномасштабне вторгнення Росії

У ПФУ розповіли про жорстку вимогу до деяких пенсіонерів

Анекдоти на 18 жовтня підкорять навіть іменитих коміків

Показати ще

"Я розумію, що історично, напевно, зумовлено на нашій території, яка зараз називається Україна, — постійно було таке. То росіяни — брати, цілуємося взасос, то починаємо здавати і зраджувати, лише б капшук двінкіше бриніла. Але хлопці, якщо тільки уявити, що зараз реально колективний Захід оголосив війну вашому брату! І в даній ситуації ви як рідні брати ведете себе бридко замість того, щоб стати плечем до плеча і захищати себе", — вибухнув Кот цинічними звинуваченнями на адресу рідної країни.

"В сім'ї бувають різні ситуації: ми в історії не раз скублись і за чуби бралися. Але потім ставали пліч-о-пліч воювали з супостатом. Ви віддаєте все, що можете! Ви плюєте в історію своїх батьків, у могили своїх дідів ви плюєте!" — істерично завершив свій неадекватний виступ зрадник України.

Нагадаємо, що приносить сміх і радість людям Микола Азаров вирішив і далі, так що нещодавно на екрані кремлівського каналу "Росія 1" він з'явився в якості "експерта".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", главаря "ДНР" привезли у Київ.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Росії розповіли, що зупинило Путіна на шляху до захоплення України.