В активну фазу перейшли міжнародні військові навчання Rapid Trident 2017, які стартували на Львівщині 11 вересня.

Як повідомляє "Військове телебачення України", завдання нинішнього етапу навчань - знищення живої сили противника.

За словами американського солдата Джеріса Мелчера, який є керівником групи комп'ютерної симуляції умовного противника, під час навчань його батальйони мали захопити Львів, проте вони зустріли "серйозний опір підрозділів України, Польщі та Литви". Останні знищили чималу кількість особового сладу "ворога", зробивши його небоєздатним.

Під час змагань по приведенню в бій міномета кращими себе показали українські воїни. Крім того, вітчизняна комп'ютерна система управління військами "Дельта" виявилася повністю сумісною з аналогами НАТО, а по параметрах захищеності - на крок попереду деяких з них.

Як відомо, участь у військових навчаннях на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки імені гетьмана Петра Сагайдачного беруть бійці з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Британії. За ними спостерігають військові аташе з майже 50 країн.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що в НАТО вважають російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017" підготовкою до великої війни.