Окупанти в Криму у всю готуються відзначати день військово-морського флоту. Так у соцмережі показали, як в окупованому Криму військові вертольоти Російської Федерації літали прямо над головами відпочиваючих на пляжі.

Відповідні фото опубліковані на сторінці блогера RoksolanaToday&Крим у Twitter.

"У вівторок, прямо по головах пляжників літали вертольоти. Люди кажуть – готувалися до севастопольського мілітарі-шоу скрепно, курортно, захоплююче...", – йдеться в повідомленні.


За інформацією російських пропагандистських ресурсів, 24 липня в аннексованому Криму відбулася репетиція параду в Севастополі до дня ВМФ РФ, який російські окупанти будуть відзначати 29 липня.

Відомо, що в репетиції, крім військових кораблів, брали участь військові вертольоти і винищувачі.

Нагадаємо, зараз на півострів їде значно менший потік туристів, ніж звикли приймати жителі Криму. Туристичний потік, порівняно з попередніми роками, скоротився в 4 рази. Про це повідомив власник ялтинського зоопарку "Казка" та парку левів "Тайган".

Як повідомляв портал "Знай.uа", стало відомо, що над Керченським мостом, який з'єднує окупований Росією Крим з Краснодарським краєм РФ, пронісся страшний смерч.

Також "Знай.uа" писав, мешканка анексованого Криму позбулася будинку через будівництво Керченського мосту. Ділянка повністю перекопана бульдозером. Дачна ділянка потрапила під будівництво залізниці, введення автомобільної дороги і входить в санітарну зону.