Українським військовим виносять несправедливі вироки, а щоб цього уникнути, потрібно змінити судову систему, зокрема створити нові суди, в яких не судитимуть бійців АТО судді-сепаратисти.

Таку думку висловив український волонтер, глава фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега, - пише "Апостроф".

Дейнега звернувся до військової прокуратури на круглому столі, куди він був запрошений, з проханням розглянути можливість створення військових судів.

"Якщо в цих судах будуть чиїсь інтереси, якщо вони будуть предметом політичної боротьби, якщо в них буде якась муть - суспільство просто порве в результаті саму концепцію. І наших військових і надалі будуть судити, вибачте мене, сепари", - зазначив Віталій.

За словами Дейнеги, наразі військовим виносять вирок в судах Бахмута, Маріуполя та інших прифронтових містах.  Віталій наводить приклад того, що ці інстанції заангажовані.

Популярні новини зараз

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

"А ми прекрасно розуміємо, до яких партій належали ці судді, якщо вони були партійними, або за які партії вони голосували і яких поглядів дотримуються. Ні в якому разі не кажу про всіх. Знаю суддю з Харкова, який відвоював снайпером в 93-й бригаді дві ротації. Але це швидше виняток", - додав волонтер.На думку волонтера, наша судова система повинна ввести практику судити військових і в інших українських містах.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  двох чоловіків засудили за ведення сепаратистських груп в соціальних мережах. Вони проведуть наступні 5 років за ґратами.