На Донбасі триває так звана "окопна війна", виходу з якої лише два.

Про це в інтерв'ю виданню "Апостроф" розповів український військовий експерт Олег Жданов.

"Трансформації антитерористичної операції, на сьогоднішній день, може бути дві. Перша - це ми приймаємо умови протиборчої сторони, даємо особливий статус, амністію і проводимо вибори. Тобто, практично капітулюватимемо. І другий варіант - ми оголошуємо війну і вирішуємо її в традиційних способах", - пояснив Жданов.

Аби перемогти країну-агресора потрібно обирати другий варіант. Адже в першому випадку Україна піде на поводу в РФ і повністю пристане на її умови.

"Війна завжди вирішується двома способами: політичним і силовим. У цьому випадку у нас є шанси на перемогу - політичним шляхом змусити противника відступити, або провести військову операцію і звільнити окуповані території. Інших варіантів немає", - зазначив експерт.

Популярні новини зараз
Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію" Через тиждень буде по-новому: що зміниться у мобільному зв’язку для тисяч українців Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, яких змін очікувати на Донбасі після скасування АТО.