З 1 січня 2018 року оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму.

Як передає Liga.net, співвідношення окладу і прожиткового мінімуму - це нововведення. Таким чином зарплати не потребуватимуть ручному управлінні, а будуть індексуватися автоматично.

Крім того, піднімуться оклади за військові звання. Солдатам будуть платити не 30, а 560 грн, за "майора" - 1420 грн. Ще більше отримає генерал - 1870 грн. З нововведень виплата одноразової допомоги військовослужбовцям, які підписали тимчасовий контракт. Закладена сума - від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Також залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років. Зберігаються і інші надбавки.

Популярні новини зараз
Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Залишилися доплати солдатам, які служать в зоні АТО. Винагорода виплачуватиметься в розмірі не менше 10 тис грн, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО, не менше ніж 4,5 тис грн.

Як виростуть зарплати солдатів

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандально міністр соціальної політики Андрій Рева, який здобув собі недобру славу у українців своїми гучними заявами про те, що вони багато їдять і довго живуть, заробив на своїй посаді за листопад 74 169,8 млн грн.