Закон про реінтеграцію Донбасу, який зовсім недавно вступив в силу, - це основа для розробки інструментів і способів повернення окупованих територій.Як повідомляє "Главред", про це заявив ветеран АТО і волонтер Мирослав Гай. "Найголовніше, що для нас зміниться, - це те, що ми на законодавчому рівні дали визначення Російської Федерації і її діям. Все це стає базисом для подачі позовів до міжнародних судів і Міжнародного трибуналу, а пізніше і отримання мільярдних репарацій", - розповів він.Також волонетр додав, що цей закон гарантує, що Україна прагнутиме тільки до Європи і точно не повернеться до Російської Федерації. "Згідно з цим законом, ми також зможемо побудувати інструментарій для інших засобів тиску на Російську Федерацію. Тепер можна буде не просто дорікати непатріотичних підприємців за торгівлю з Росією і говорити, що вони торгують з ворогом, а посилатися на чинне законодавство. Також цей закон ускладнює для Росії можливість воювати в Україні невійськовими методами. Люди, які вестимуть діяльність на користь Росії, фактично працюють на ворога", - пояснив Гай.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще


Волонтер також додав, що завдяки закону способів і методів звільнити Донбас може бути безліч: "У військових будуть більше розв'язані руки, особливо в плануванні та організації активних заходів, що забезпечить кращу безпеку для особового складу і мирного населення. Ну, і для світу ми нарешті закріплюємо на папері статус окупованих територій Росією. Все це створює ґрунт для тиску на Росію і на міжнародній арені".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі показали відео наслідків Дебальцевського котла, які зафільмував дрон бойовиків.