Чемпіон світу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик (14-0, 11 КО) і володар титулів IBF і WBA Мурат Гассиев (26-0-0, 19 KO) провели бій у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series ). Поєдинок відбувся 21 липня в Москві на арені СК "Олімпійський".

Українець Олександр Усик розгромив Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії, який пройшов в Москві. Поєдинок тривав усі 12 раундів, протягом яких Усик домінував на рингу. У підсумку судді віддали українцеві одноголосну перемогу - 120:108 і двічі 119:109. Таким чином, він став абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі і володарем кубка Мохамеда Алі.

1 раунд. Традиційна розвідка боєм. Обережно починають суперники, без явної переваги.

2 раунд. Добре працює корпусом суперник українця. Усик же почав активно працювати правою рукою (він - лівша). Кілька ударів завдали суперники.

3 раунд. Продовжує утримувати свою дистанцію Усик, він точний. Гассієв намагався вкластися в удар, але тут же отримав відповідь від Усика.

4 раунд. Перевага Усика зберігається, але пропустив удар українець від Гассієва.

5 раунд. Усик відповідає легкими ударами в корпус і все ще не вкладається в свої атаки.

6 раунд. Ось і екватор поєдинку. Гассієв починає наносити удари нижче пояса, арбітр до сих пір не зробив попередження російському боксеру.

7 раунд. Усик демонструє відмінний темп!

8 раунд. Відразу пішов в атаку українець! Багато працює правою рукою, відганяючи від себе росіянина. Усик тільки один раз пропустив і відразу ж відповів серією.

9 раунд. Гассієв намагається потрапити в українця найпотужнішими правими боковими, але його удари припадають або в блок або повітря. Небезпечними можуть бути такі удари.

10 раунд. Усик утримує перевагу!

11 раунд. Апперкоти частенько проходять від Усика, не готовий до цього російський боксер.

12 раунд. Знесилений Гассієв, немає у нього сил для удару, а ось Усик буквально пританцьовуючи на рингу. Ще до рішення суддів перемога українця очевидна!

Нагадаємо, напередодні бою Усик красиво показав росіянам їх місце. Українець Олександр Усик під час процедури зважування напередодні фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в Москві не змінив свої принципам і вийшов на подіум під пісню Василя Жадана "Браття" з такими словами: "А ми, браття, як соколи, в вольнім виросла краю. Чи не дамо свой край нікому, краще згінемо в бою ".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український чемпіон світу WBO Oriental в легкій вазі Денис Беринчик (9-0, 6 КО) вирішив підтримати Олександра Усика перед фінальним боєм Всесвітньої боксерської суперсерії. Для цього він вийшов на Червону площу Москви в вишиванці і навіть дещо там зробив.

Також "Знай.ua" писав, що Усик перед боєм з Гассіевим звернувся до українців. Чемпіон світу за версією WBC, WBO у важкій вазі Олександр Усик (14-0, 11 КО) напередодні фіналу WBSS з росіянином Муратом Гассіевим (26-0, 19 КО), попросив шанувальників з України стежити за своїми висловлюваннями на адресу суперника. Український чемпіон закликав усіх співвітчизників бути скромними і мати повагу до суперника.