Адміністратора групи у соціальних мережах, в якій розповсюджували публікації із критикою чинної української влади, жорстоко побили.

Про це на сторінці у Facebook повідомив блогер Михайло Шнайдер.

Петро Чайка керував сторінкою під назвою "Імпічмент Порошенка", на яку були підписані близько 50 тисяч користувачів. Інцидент стався 25 травня в центрі Полтави. Невідомі напали на чоловіка і гамселили його посеред вулиці у відкриту:

"Били жорстоко! Били у відкриту! Петро виступав і виступає з жорсткою критикою Порошенка і діючої Влади! Напад Чайка однозначно пов'язує зі своєю діяльністю в "Фейсбуці" і Критикою Президента! Ось така Незвичайна свобода слова! Демократія і Європейські Цінності!" - підкреслив блогер.

На фото, яке додав Шнайдер, видно, наскільки сильні ушкодження отримав Чайка – його обличчя опухло, все у синцях. Правоохоронці з приводу побиття жодних коментарів поки що не надавали, та й невідомо, чи звертався до них сам постраждалий.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа ТЦК змінили тактику пошуку ухилянтів: на яких оголошеннях ловлять українців Українців можуть штрафувати за одяг: що заборонено носити
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", кияни побили чоловіка, який прийшов на мітинг із плакатом, що схвалював чинну владу.

СохранитьСохранить