Завжди, при оформленні нової карти, у вас запитують: Віза або Мастеркард? Дуже багатьох це питання відразу ж ставить у глухий кут, особливо тому що, відмінності між ними майже непомітні, але в деяких випадках про них корисно знати.

Visa або Mastercard: про що говорить статистика

Щоб зрозуміти, яка карта буде краще, особливо закордоном, потрібно дізнатися все про них.

Visa – це американська платіжна система, заснована ще в 1970 році. Використовують її в 200 країнах світу. Її головною валютою є долари. Тому, вже можна зрозуміти, що це не найкраща карта для подорожей в Європі, а в США – це саме воно. До того ж, за статистикою, Visa – це безперечний лідер, їй належить 28 відсотків карт всього світу. До речі, в Україні, карту Visa можна оформити як для розрахунку в гривнях, і в доларах.

Mastercard – так само американська система, але її головною валютою є Євро. Так що, Mastercard ідеально підійде для подорожей по Європі. Незважаючи на те, що ця платіжна система представлена у 210 країнах світу, лише 20 відсотків всіх карт належать Mastercard.

Популярні новини зараз

Харківський медик назвав головні труднощі в боротьбі з пандемією: "40 людей замість 12"

Франківчанина спалює діабет, заплакана дружина благає про допомогу: "Єдиний шанс Міші - пересадка нирки"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Яку карту краще вибрати в подорож: Visa або Mastercard

Якщо говорити конкретно по країнах, то вийде так:
Visa – ідеально підійде для подорожей в США, Канаду, країни Південно-Східної Азії, Мексику, Австралію, Домінікану або країни Латинської Америки. Все тому що конвертація буде проходити в місцевій валюті, і величезних комісій ви не отримаєте.
Mastercard – прекрасний варіант для подорожей по Європі та Африці.
До речі, для країн Азії підійдуть обидві карти. Великої різниці між Visa і Mastercard там не буде.

Visa або Mastercard: головні відмінності карт

Тепер ми спробуємо провести невелике порівняння на основі статистики, і вирішити напевно, яка карта краще, Visa або Mastercard.

Кількість країн: Visa – 200, Mastercard – 210. Переможець очевидний.
Кількість карток: Visa – 20 відсотків, Mastercard – 28 відсотків. Рахунок 1: 1.
Можливості оплати: картою Visa можна розраховуватися в 20 мільйонах компаній по всьому світу. У свою чергу Mastercard – понад 30 мільйонів компаній. Виграє Mastercard.
Безпека: обидві системи оплати пропонують приблизно однакові параметри безпеки: "Візі" Visa Money Transfer, а в "Мастеркард" - Mastercard MoneySend. Так що тут можна зарахувати нічию.
Переможець Mastercard.

Visa або Mastercard: що краще брати в подорож

Як ми вже з'ясували, Visa краще підійде для подорожей в США. А Mastercard, в свою чергу, - ідеальний варіант для країн Європи.