У Кремлі прислали ватажкам бойовиків "ДНР" наказ, який передбачає повне знищення промислових об'єктів на окупованому Донбасі. Всі їх, згідно з розпорядженнями російських кураторів, пустять на металобрухт.

Про це повідомив ватажок терористичної банди "Восток" Олександр Ходаковський в соцмережі. Він розповів, що так на окупованих територіях пояснюють розбір на металобрухт підприємств і шахт тим, що бойовикам "дана установка вкласти промисловий потенціал Донбасу ... щоб він ворогу не дістався".

"Гаразд, я розумію - останки розбомбленого дочиста аеропорту. Ну ту ж шахту Жовтневу пустили під ніж, вичистивши все, що можна продати, розбираючи на брухт цілі вузли і агрегати, ще придатні до експлуатації. Практика поширилася і на інші об'єкти: смертю хоробрих загинув недобитий противником ДЗРХІ, на черзі шахта Бутовська, яка теж піде в розпил, почалася порізка "Стиролу" ... Шахта Засядька допрацьовує проходку, і далі лягає на лопатки, з першого липня очікується, нібито тимчасове, закриття декількох шахт, які в перспективі чекає доля донорів металобрухту ", - заявив Ходаковський.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, політолог Тарас Березовець розповів, коли варто очікувати зрушень в ситуації з анексованим Кримом.