Проект допомоги переселенцям на суму 54 мільйони гривень реалізує Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб спільно з Всесвітнім банком.

Як повідомили у прес-службі відомства, мова йде про грант Світового банку "Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект по відновленню і розвитку здібностей".

Для подальшої реалізації фахівці відібрали десять пропозицій в чотирьох східних та південних регіонах країни: в Запоріжжі, Миколаєві, Кривому Розі, Куп’янську, Харківської області, Кам’янському, Дніпропетровської області.

За словами глави МТОТ Вадима Черниша, найболючішою проблемою для переселенців є житло. Держава начебто пообіцяла допомогти.

"У проекті на наступний рік є дві програми – кредитна, на 36 млн грн, яку реалізовує Мінрегіонбуд через Фонд молодіжного житла, друга – наше Міністерство вперше за три роки домоглося виділення державної субвенції через зміни до державного бюджету, в розмірі 15 млн грн для Донецької та Луганської областей на реалізацію проектів, в тому числі, надання тимчасового житла переселенцям, найбільша кількість яких проживає саме в цих регіонах. Крім цього, Міністерство веде переговори з KFW щодо надання коштів для кредитів на житло для ВПО. Ми постійно ведемо переговори з урядами різних країн і наголошуємо, що першочерговою проблемою внутрішньо переміщених осіб є саме проблема житла", - повідомив міністр.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Він додав,що нова стратегія, розроблена МТОТ, дає напрямок, за яким будуть надалі рухатися в цьому питанні.

Дивіться: Родина переселенців поневіряється по чужих помешканнях

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в ООН стурбовані тим, що для мільйонів переселенців ця зима стане випробуванням.