Власників домашніх тварин чекають додаткові витрати. У Верховній Раді зареєстрували законопроект №7220, який зобов'яже українців реєструвати та чіпувати домашніх котів й собак.

Про це зазначається в пояснювальній записці до документа. Законопроект передбачає обов'язкову реєстрацію всіх тварин, а саме диких, бездомних і домашніх. Витрати на перші дві категорії понесе місцева влада. За домашніх улюбленців доведеться заплатити їхнім власникам.

У список включатимуть всіх тварин, вік яких перевищив два місяці. Після покупки кота або собаки, вихованця необхідно зареєструвати не пізніше, ніж через п'ять днів.

Законопроект встановлює вимоги до переїзду з тваринами. Власників зобов'яжуть повідомляти ветеринарну службу на новому місці проживання. На це також відводиться п'ятиденний термін.

Після реєстрації тварина отримає довічний порядковий номер. Його потрібно буде прикріпити до нашийника. За процедуру доведеться заплатити збір у розмірі близько 170 гривень.

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, киянка вирішила проявити свою оригінальність і завела собі незвичайного домашнього улюбленця.