Українські солдати, які знаходяться в полоні у бойовиків на Донбасі, позбавлені медичної допомоги і теплого одягу.

Як розповіла дружина од одного з них Катерина Глондар в інтерв'ю Gazeta.ua, багато хто вже заробили собі хронічні хвороби. Її чоловік Сергій Глондар старшина 3-го окремого полку Збройних сил України в полоні бойовиків вже більше трьох років. Потрапив до терористів під час виходу з "Дебальцевського котла".

За словами волонтерів, Сергій став зараз втрачати слух. Військових утримують в камерах по чотири людини. Вони можуть 2 години на день здійснювати прогулянки у дворі. У них немає відповідного одягу. Чоловік в листах просить прислати теплий одяг, однак вона не доходить до бранця.

"Наші посилки до них не доходять - по дорозі в колонію їх" дерибанять "бойовики. Нещодавно вислала 15 кг продуктів і речей. Сергій потім в листі написав, що від цієї посилки отримав шкарпетки і зубну щітку", - розповіла Глондар.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Аллі Пугачовій - 72: Галкін з дітьми вразили сюрпризом, готують лише раз на рік

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Розваги бойовиків

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на окупованому Донбасі бойовики розклеюють оголошення, в яких закликають чоловіків йти на фронт, воювати проти українців.

Фотографію листівки опублікував в мережі Necro Mancer. "Не вмер - не мужик", - написав він на підписі до фото. У листівці написано, що ворог стоїть вже на порозі, тому потрібно захищати свій будинок.