Банківські шахраї вигадали нову схему витрусити гроші з українців. Жертвами стали вже п’ять тисяч людей.

Про це повідомили представники ПриватБанку.

За даними спеціалістів, шахраї за допомогою фейкових додатків для смартфонів намагаються викачати особисті дані банківських карток громадян. Для цього шахраї створили додаток для Android Універсальний Мобільний банкінг.

Шахрайський додаток "обіцяє" зручний банкінг відразу для всіх банків. Для цього при реєстрації користувачів просять вказати дані з карт, включаючи CVV-код.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Додаток Універсальний Мобільний банкінг з'явився в Google Play 14 лютого і за три дні набрав п'ять тисяч завантажень.

Однак у прес-службі фіну станови ще раз наголошують, що в даному банку єдиним додатком, що дозволяє користуватися послугами банку з мобільних пристроїв, є "Приват24".

Будь-які інші додатки, "мобільні банки" – це шахрайські програми і не варто вірити заманливим пропозиціям, адже є ризик втратити всі свої збереження.

Дивіться про шахрайські схеми в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці переходять на нову форму розрахунку. Частка безготівкових розрахунків рекордно зросла за останній рік.