У Києві на вулиці Січових Стрільців невідомі відморозки скандували "Слава ЛНР". Дівчина, яка проходила повз них, відповіла "Слава Україні", за що її жорстоко побили.

Про це розповів на сторінці у Facebook приятель постраждалої Назар Приходько.

"Мою подругу побили двоє відморозків. В результаті цього, у неї розбите око та мікротравма голови", - написав він.

Чоловік, який прибіг на крик, також отримав, але йому вдалося відбити дружину. Автор посту заявив, що не потерпить такого у своєму мікрорайоні та вже зранку почне активні пошуки сепаратистів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками Гроші на газ, світло та тепло: українцям роздають нову допомогу Шкільну освіту перекроять наново: які зміни чекають учнів з 1 по 12 клас
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", росіяни відправили на окуповану Луганщину отруєну їжу.