Воздвиження Хреста Господнього щорічно відзначається 27 вересня. Це одне з найголовніших релігійних свят у році. Цей день належить до числа дванадесятих, що показує всю його важливість для церкви. Ну і звичайно, Воздвиження Хреста Господнього приносить із собою не тільки святковий настрій, але досить багато різних традицій, які має виконати кожна віруюча людина. Саме тому ми вирішили розповісти вам, що потрібно зробити в Воздвиження Хреста Господнього.

Воздвиження Хреста Господнього 2017: що потрібно зробити свято

Для того, що б зрозуміти, що потрібно робити в свято, потрібно спочатку згадати його історію. Повір'я говорить, що в 326 році в Єрусалимі біля гори Голгофи сталася подія, завдяки якій у нас і з'явився такий свято Воздвиження Хреста Господнього.
Тоді, за легендою, під час розкопок була знайдена печера, де був похований Ісус, а поруч три однакових хрести. Звичайно, дізнатися який же з них той, що потрібно було непросто. Але допомогло диво: хвора жінка доторкнулася до одного з хрестів і він зцілив її. Так і з'явилася назва - Животворящий Хрест.

Воздвиження Хреста Господнього 2017: що обов'язково потрібно зробити свято

Звичайно, це свято приносить нам безліч традицій, в яких ми допоможемо вам розібратися.
В першу чергу, в Воздвиження Хреста Господнього, звичайно ж, потрібно сходити до церкви на божественну літургію. При цьому, варто поставити свічку до ікони Воздвиження Хреста Господнього і помолитися. Це те, що обов'язково потрібно зробити Воздвиження Хреста Господнього.


Так само, варто звернути увагу на те, що, за повір'ями, плазуни роблять собі гнізда на зиму. Тому всі люди закривали і двері, і вікна, щоб не жити по сусідству зі зміями всю зиму.
До того ж, в Воздвиження Хреста Господнього потрібно молитися про здоров'я і благополуччя в родині.
Крім цього, за традиціями, саме 27 вересня потрібно займатися посадкою яблук.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Православний календар. Середа, 27 вересня, 2017р. Воздвиження Чесного Хреста Господнього

Нагадаємо, що Воздвиження Хреста Господнього відзначається 27 вересня, і це один з найважливіших релігійних свят.