Маша Скрипка з Чернігова може одночасно кататися на гіроборді, читати вірші і вирішувати в розумі складні математичні приклади.

Завдяки своїм здібностям вона встановила рекорд України. Повторити те, що робить дитина не зможе навіть дорослий. Такі таланти дівчинки допомогла розкрити ментальна арифметика. Нею дівчинка займається вже два роки.

Батьки кажуть, що Маша звичайна дитина. Ще вона займається музикою і гімнастикою. Педагоги кажуть, що ключ до успіху це ментальна арифметика. Вона розвиває обидві півкулі і допомагає розкритися гуманітарних талантам. Діти починають малювати або писати вірші. Головне - тренування.

Рекорд України

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" писав про історію українки, яка з приголомшливим завзяттям досягає поставлених цілей. У 29 років вона вперше піднялася на гору, а в 36 - підкорила стрімкі вершини кожного материка. 2012 рік - найвища точка Африки - Кіліманджаро. Ще через рік Ельбрус - найвища гора Європи. У 2015 році - Аконкагуа - пік Південної Америки.

Так трапиться, що поштовхом до сходження на дах світу стануть бойові дії на сході України. У червні 2014 року, приземлившись в аеропорту Бориспіль, Яловчак дізналася, що рідний Донецьк перейшов під контроль сепаратистів. В одну мить Тетяна втратила і будинок біля Донецького аеропорту, і туристичну фірму, власницею якої була.