У мережі з'явилися фотографії ватажка бойовиків "ЛНР" Ігоря Плотницького. На них показані кадри мирного Луганська до приходу проросійських найманців і головний терористи, який працював інспектором міського ринку.

Знімки опублікували журналіст Євген Спірін в Facebook. Він написав, що в об'єктив фотокамери потрапив ватажок бойовиків, який інспектує ринок "Східний" в Луганську і шукає порушення прав споживачів. Фото датуються періодом 2004-2007 років.

Журналіст розповів, що в той час Плотницький вирішував, хто може торгувати на ринку, а хто повинен згорнути свій бізнес. Крім того, поруч з ним можна розгледіти ще одного терориста "ЛНР" Валерія Болотова. Останній до війни на Донбасі був "смотрящим" за нелегальними копанками Луганській області.

"А в Раді, тим часом, курирували його ті ж ... Медяники, Єфремови, Кужели, Королевські, Добкіни й решта. Рос Венедиктович, міцнішав та й очолив нарешті апендикс, який нікому не потрібен", - написав журналіст.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький разом з поплічниками розкрадає російську "гуманітарку".

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще