У мережі харків’ян просять врятувати вимираючих комах. Людей закликають не топтати жуків-оленів та жуків-носорогів, які злітаються на штучне світло та падають на асфальт, наприклад під магазинами.

Відповідний пост опублікувала на сторінці в Facebook Ксенія Старомінська.

Жінку обурює ставлення до природи та, насамперед, до беззахисних комах. Жінка просить не топтати їх , адже вони не роблять ніякої шкоди, ці комахи абсолютно безпечні, крім того вважаються вимираючими видами та занесені до Червоної Книги.



"Жук росте 5 років. А потім його тиснуть як паразита. Інколи випадково, а ще частіше навмисне. Вони не кусаються, вони незграбні, харчуються деревним соком. Просто взяти і віднести в траву адже можна? Будь ласка, не вбивайте беззахисних істот, вони рідкісний від. Давайте разом врятуємо природу, їм і так важко вижити в нашому промисловому місті", - закликає жінка.

Користувачі розділили переживання Ксенії та назвали людей, які вбивають цих жуків "тваринами".

Популярні новини зараз
Пенсії, лікарняні та субсидії: чи отримають українці соцвиплати у листопаді Пенсії зростуть майже на 14%: коли пенсіонерам проведуть перерахунок Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", медики розповіли, за якими ознаками комарі обирають собі "найсмачнішу" жертву, та як вберегтися від цих жалючих комах.