Останнім часом дуже часто виникає питання про адекватність президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомив російський письменник Віктор Шендерович в Facebook. Він зазначив, що вже кілька років задається питанням: Путін збожеволів або просто симулює.

Так російський письменник відреагував на слова глави російської держави, що ще невідомо, чи Іван Грозний свого сина чи ні. Путін заявив, що багато дослідників вважають, що цар "нікого він не вбивав взагалі, а придумав це все папський нунцій, який приїхав до нього на переговори і намагався Русь православну перетворити в Русь католицьку"

"Але ось прочитав найвищу промову перед робітниками про те, що Іван Грозний не вбивав свого сина, а все це підступи ворогів православ'я, - і думаю: ні, все-таки не симулює! Давно не провітрювався мозок, дуже грунтовно там закупорено ... хлопці, він не симулює. Це е@анько - справжнє. Ховайте дітей або евакуюйте", - підкреслив Шендерович.

Він додав, що ті, хто старше "додивляться з наукового інтересу" подальший розвиток ситуації в Росії і дії Путіна.

Популярні новини зараз

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російська дипломатія виглядає дуже специфічною на тлі представників інших. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров в черговий раз переконав у цьому світове співтовариство.