Всесвітній день НЛО, або День уфолога щорічно у всьому світі святкується 2 липня. Це свято для всіх дослідників явищ, які не мають логічного пояснення. Дуже часто таким речам приписують позаземне походження. І люди, які вивчають подібне, гордо називають себе уфологами. Назва слова пішла від англійського скорочення UFO (Unidentified Flying Object), що аналогічно нашому НЛО – неопізнаний літаючий об'єкт.

Всесвітній день НЛО (День уфолога) 2017: історія свята

Повторимося що Всесвітній день НЛО, або День уфолога святкується 2 липня. І ця дата зовсім не випадкова. На думку всіх, хто вірить в НЛО, саме в цей день у 1947 році біля невеликого містечка Розуелл (Roswell) американського штату Нью-Мексико, в пустелі впав невідомий об'єкт, який, на думку уфологів, був літаючої інопланетної тарілкою. І, так само, багато кажуть, що на її борту були інопланетяни.
Ця подія і стала приводом для зародження такої науки як уфологія. Американські спецслужби відразу ж засекретили всі матеріали тієї резонансної справи. Тому досить складно сказати була біля Розвелла літаюча тарілка з інопланетянами, чи ні. Але, тим не менш, це не заважає уфології існувати і розвиватися. Завдяки цьому, жителі планети поділилися на дві категорії: ті, хто вірять в інопланетян, і ті, хто ні.
Зараз наукова спільнота все ще не визнала уфологию офіційною наукою. Багато хто взагалі сумніваються в тому, чи потрібна вона. Але, незважаючи на все це, зараз в усьому світі є досить багато різних наукових центрів і лабораторій, де працюють дуже авторитетні вчені. А самі уфології ділять на дві категорії: ті, хто намагаються знайти докази існування інопланетного життя на нашій планеті, і ті, хто намагаються пояснити всі загадкові явища, які відбуваються на Землі.

Всесвітній день НЛО (День уфолога) 2017: традиції свята

Всесвітній день НЛО (День уфолога) завжди дуже широко і гучно святкували. Незважаючи на відсутність незаперечних доказів існування інопланетян, все в тому ж Розуеллі щорічно збирається величезна кількість людей ( понад 200 тисяч). І всі вони святкують цей день на можливе місце падіння літаючої тарілки. Там же влаштовується грандіозний фестиваль, де проводяться різноманітні заходи: концерти, лекції, паради, експозиції і багато іншого. А найцікавіше, що майже все на цьому фестивалі платне, і тільки він щорічно приносить більше 5,2 мільйонів доларів в економу.

Популярні новини зараз

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Збіднілі на локдаунах українці почали продавати повітря по 40 грн: заробляють, як можуть

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Показати ще