Уже 2 липня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників. Прийом заяв і документів почнеться 12 липня.

Про це під час прес-конференції в Києві сказала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.


"Ця прес-конференція присвячена в першу чергу першому етапу вступної кампанії: 2 липня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження в них необхідних документів", - сказала вона.

За словами Гриневич, сьогодні МОН буде тестувати цю систему.

"Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 2 липня і закінчиться 25 липня. Прийом заяв і документів почнеться 12 липня. Особи, які вступатимуть до вузів на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, зможуть подавати заяви до 20 липня. Абітурієнти, які будуть надходити тільки на основі сертифікатів ЗНО - до 26 липня. Творчі конкурси будуть проведені в декілька сесій - з 14 по 26 липня. Вступні іспити - з 21 по 26 липня, співбесіди - з 21 по 23 липня включно ", - повідомила Гриневич.Міністр також повідомила, що рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування сформують і оприлюднять 1 серпня.

"Вступники, які отримають рекомендації, повинні виконати всі вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення - тобто вчасно подати свої оригінали документів до 6 серпня. Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться 7 серпня - тобто під час наказів про зарахування, а за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 30 вересня. Це основні дати вступної кампанії ", - сказала вона.Як повідомляв портал "Знай.ua", в загальному 222 учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року одержали максимальний бал в 200 балів за тестування.

Популярні новини зараз
Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Головне за 15 травня: справжній Арестович, ганьба на Євробаченні від України, хворе кохання Задворного і конкурси з могил у путіна Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас"
Показати ще

12 учасників ЗНО-2018 року отримали оцінку 200 з двох предметів. Всього 24 заклади загальної середньої освіти мають більше двох результатів 200 балів. Такі результати переважно з математики, фізики, хімії, біології.