Ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко взявся за виховання дітей і молоді на окупованих територіях у дусі кремлівської пропаганди. Для цього він підготував спеціальний "указ".

Відповідний документ авторства ватажка найманців опублікував користувач Necro Mancer в Twitter. В "розпорядженні" Захарченко наказує "затвердити програму" патріотичного виховання дітей та молоді "ДНР".

Документ містить безліч пунктів, в яких дітей і молодь хочуть виховувати в дусі "патріотизму" і тотальної мілітаризації. В одному з них приписано - необхідне "формування системи безперервного військово-патріотичного виховання", а також "морально-психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни, вірності конституційному і військовому обов'язку в умовах мирного і воєнного часу, високої громадянської відповідальності".

Популярні новини зараз

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

У соцмережах обурилися планами бойовиків щодо виховання молодого покоління на окупованих територіях. Користувачі в коментарях пишуть, що через це на Донбасі виросте "ціле втрачене покоління", і така ситуація викликає тривогу. Інші вважають, що в "ДНР" намагаються виростити "захарівців", за прикладом піонерів, вихованням яких займалася комуністична партія і нав'язувала дітям пропагандистські ідеї.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українські хакери урізали фінансування для терористів "ДНР". Вони заблокували ресурс, який пересилав гроші проросійським найманцям.