Нардепи, які все ж згодились розповісти про новорічні подарунки вразили своєю скромністю.

Про це повідомляє "Уніан".

Так, народний депутат Ігор Мосійчук зазначив, що він ще раніше отримав новорічний подарунок, коли певні нардепи підтримали його під час лікування після наслідків замаху.

"Я їм усім дуже вдячний, членам нашої команди, а також людям з інших фракцій. Всім, хто мене підтримав".

У свою чергу нардеп від провладної фракції Сергій Берзенко відзначив, що хотів би отримати подарунок зроблений своїми руками.

Популярні новини зараз

Настя Каменських і Потап зворушили романтикою серед старих вуличок: "Чоловік і дружина - одна..."

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Показати ще

"Я б дуже хотів, щоб мої діти мені щось подарували, зроблене своїми руками. Це, напевно, найбільший подарунок", - зазначив заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

У свою чергу нардеп Мустафа Наєм зазначив, що дуже сподівається на подарунок від президента України, у вигляді відкликання законопроекту про антикорупційний суд, який визнали неприйнятним.

"Очікувано, не всі в пропрезидентської фракції схильні поділяти його настрій. Наприклад, Мустафа Найєм заявив, що сподівається на «подарунок» від ... президента. Нардеп чекає, що Петро Олексійович попросить свою фракцію проголосувати і відкликати законопроект № 6011 «Про антикорупційних судах» (документ був визнаний експертами, в тому числі і Венеціанською комісією, не відповідає основним вимогам побудови судової системи та антикорупційного законодавства) і внесе свій варіант законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії", - зазначив нардеп.

Депутати розповіли про подарунки на День святого Миколая.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв. що Сергій Притула приміряв роль Святого Миколая