Рак товстого кишечника є злоякісною пухлиною, яка росте зі слизової оболонки товстого кишечника. Найбільш розповсюдженою причиною виникнення цього захворювання медики називають нездорове харчування.

Від рака товстої кишки найчастіше страждають мешканці розвинених країн, які споживають м'ясо, смажені продукти та солодку випічку, а також мало їдять свіжі фрукти та крупи.

Рак товстого кишечника проходить чотири стадії і розвивається повільно. Діагностика його на перших двох стадіях допомагає успішно лікувати захворювання.

Ознаки раку кишечника

1. Кров'яні виділення

Популярні новини зараз
"Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Кинувся просто під колеса: коли не вдалося вручити повістку, працівник ТЦК пішов на крайні заходи Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Можуть бути дуже помітними у вигляді згустків, а можуть виражатися тонкими кров'яними прожилками в калових масах.

2. Больові відчуття

Відчуваються в животі і області анального отвору. Мають різний характер - від одиночних болів до різких тривалих.

3. Порушення травлення

Запор, пронос, почастішання або затримка стільця - тривожні дзвіночки. Часто при цьому спостерігається розшарування калових мас, причина якого - поліпи на слизовій оболонці кишечника.

4. Здуття живота

Супроводжується нетриманням газів і позивами до випорожнення, які в підсумку нічим не закінчуються.

5. Погіршення самопочуття

Характеризується різними симптомами, починаючи блідістю і закінчуючи загальною слабкістю організму.

Ці симптоми можуть свідчити про рак товстої кишки, але не обов'язково. У будь-якому разі слід терміново звернутися до лікаря.

На відео детально розповідають про рак товстої кишки

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені впевнені, що колір волосся пов'язаний зі станом здоров'я.