Нещодавно фото головної обвинуваченої в смертельній харківській ДТП Олени Зайцевої на волі не на жарт обурили українців. Але це ще квіточки. Як виявилося, Зайцева три десятки разів покидала СІЗО.

Про це повідомляє "Сегодня"з посиланням на Північно-Східне МРУ з питань виконання кримінальних покарань.

Олена Зайцева, яка від жовтня 2017 року перебуває під слідством та якій обрали міру запобіжного заходу – перебування пів вартою, 29 разів покидала слідчий ізолятор.

Необхідністю вийти з закладу стало відвідування засідань суду, візит до лікарні, а також вона брала участь у слідчих експериментах.

Нагадаємо, 25 липня суд продовжив арешт головним фігурантам справи про резонансну ДТП на Сумській у Харкові, Геннадію Дронову і Олені Зайцевій, ще надва місяці (60 діб). Справу продовжують затягувати.

Як повідомляв Знай.ua, у справі про масштабну аварію у Харкові, фігурантами якої вважаються Олена Зайцева та Геннадій Доронов, зник ключовий свідок. Мова йде  про лікаря-нарколога Олену Федірко, котра й проводила огляд підозрюваної та готувала висновки медичної експертизи. Як виявилося, лікар звільнилась з посади ще у травня цього року.

Також Знай.ua писав, захист головної обвинуваченої у кривавій харківській ДТП Олени Зайцевої влаштував "цирк" на засіданні суду. Адвокати намагались "витягнути" обвинувачених на волю.

Мережу розлютила нова витівка Олени Зайцевої

В мережі знову буря емоцій через нове фото Олени Зайцевої з СІЗО. Увагу українців цього разу привернула зовнішність головної обвинуваченої в кривавій аварії, яка забрала життя шести чоловік. Люди розгледіли цікаву деталь, яка викликає чимало запитань та претензій.

Користувачі мережі припустили, що Зайцева в СІЗО користується послугами професійного візажиста, оскільки з'явилась на засідання суду з акуратно підмальованими бровами.